Otázky a odpovědi

 

Jaká vozidla nabízíte?

Ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu vozu v autopůjčovně nabízíme modely Renault a Dacia. Všechny naše vozy jsou mladší 24-ti měsíců a jsou na vysokých výbavových stupních.

 

Kde je možné vozidla vyzvednout?

Na obou pobočkách mateřské společnosti AutomotolandCZ v Hlučíně a v Opavě.

 

Jaké formy úhrady vozidla nabízíte?

Při převzetí vozidla má klient možnost zaplatit půjčovné vozidla v hotovosti nebo přes platební terminál. Při převzetí vozidla klient hradí také vratnou kauci ve výši 5 000 Kč.

 

Co je zahrnuto v ceně pronájmu?

V ceně pronájmu automobilu je vždy zahrnuto pojištění vozidla, připojištění asistenčních služeb, veškerý servis, pneuservis, závěrečné mytí, čištění vozidla, u některých vozů také dálniční známka pro ČR.

 

Jak je to s pojištěním vozidel?

Všechny naše vozy jsou pojištěny pro provoz autopůjčovny, což zaručuje bezproblémovou likvidaci případných škodných událostí. V případě klientem zaviněného poškození našeho vozidla je standardně účtována spoluúčast ve výši 5 % z hodnoty opravy, maximálně však 5 000 Kč. Všechny vozidla v rámci ceny zapůjčení disponují pojištěním po ČR, některé vozy navíc disponují pojištěním po celé EU. Tuto informaci najdete vždy u popisu konkrétního vozidla.

 

Kde je možné vozidlo užívat?

Pohyb našich vozidel z autopůjčovny v rámci celé EU a Švýcarska není nijak omezen. S vozidlem je možno vycestovat i mimo EU + Švýcarsko, avšak toto je nutno s námi předem projednat.

 

Kolik osob může řídit zapůjčené auto?

Počet řidičů není z naší strany omezen. Za dodržování našich smluvních a podmínek zodpovídá vždy řidič uvedený ve smlouvě o pronájmu vozidla.

 

Kauce pro autopůjčovnu?

Před předáním vozidla standardně vybíráme vratnou kauci ve výši 5 000 Kč. U stálých klientů s bez problémovým průběhem předchozích pronájmů aut kauci v autopůjčovně nevyžadujeme.

 

Jaký je minimální požadovaný věk řidiče?

Všechny automobily je možné si zapůjčit od 21 let věku řidiče.